pondelok 13. júla 2015

Pár dní úplneho ticha .. alebo nie? o.O

Ahojte knihomoli! :) Po tomto záhadnom názve, čo myslíte o čom bude tento článok? :D Dobre, neviem či ste uhádli alebo nie ale idem na dovolenku do Talianska, takže sa blogu nebudem môcť ako venovať (*robí sa, že doteraz to bolo inak*). Ale rozhodla som sa, že aj tak jeden-dva články tu uvidíte, takže také veľké ticho tu zas nebude. OK, priznávam sa že budem v takom prípade aktívnejšia než zvyčajne, ale tento fakt môžme pokojne vynechať! :D Na dovolenku si beriem dve knižky, ktoré dúfam že prečítam, takže recenzie by mohli byť ako-tak isté. Ďalej mám v pláne zaviesť novú rubriku, ktorá bude tiež istý spôsob recenzii ale tak trochu na iný spôsob. Dnes chcem dočítať knihu Škola dobra a zla, takže po dovolenke bude na ňu tiež recenzia alebo tak. A ak by bol záujme o súťaž, bude aj tá! :D Chcete či veľmi nie? :)
Tie dva články, čo by sem mali pribudnúť počas mojej neprítomnosti majú názvy 5 knihomoľským úchyliek! a Svet záložiek. Jeden očakávajte ešte tento štvrtok večer a druhý bude budúci týždeň v stredu večer. Knižky, ktoré balím do kufra sú Simon vs. The Homo Sapiens Agenda a Kto chytá v žite, takže dúfam že to budú príjemné čítania a nesklamú ma (očakávam sympatie, aby ste vedeli :D). Keďže toto je taká informačka, idem vás informovať ďalej! :D Zapojila som sa do projektu Blogtour, ktorý usporiadava Maťa a zatiaľ ma číslo odpovedí celkom prekvapilo, keďže som očakávala že mi neodpíše nikto. Nie je nejako svetoborné, ale zatiaľ 10 odpovedí je dosť. Myslím, že sa môžte pokojne tešiť na september, kedy by mali byť odpovede zverejnené. Čo sa týka seriálu Shadowhunters, už sa natáča piaty diel a neviem sa dočkať! :3 Podľa fotiek a pár informácii to nebude rovnaké ako kniha, ale určite niečo podobné s ňou tam bude (dúfam). Chcú tam pridať viac Malec scéniek, čím ma veľmi potešili a už v prvej sérii budú postavy ako Marysa a Robert Lightwoodovci, Camille a Meliorn. Som zvedavá, čo z toho nakoniec zíde. Ale trailer nie je žiadny, iba taký kde nič neukázali, len logo. :/ Panem Propaganda zasa pridala nový trailer na spôsob propagácie a čím ďalej, tým sa mi to menej páči. Vôbec to neznie ako by HG mali byť. Ale aj tak sa teším na záverečnú časť, som zvedavá hlavne na Finnicka, lebo bolo pár špekulácii nad ním (nepoviem presne čo, lebo by to bol spoiler pre tých, čo to nečítali). A to je všetko, už vám asi nič nechcem také dôležité povedať takže sa mi tu pekne majte a užívajte si prázdniny!
Vaša Cherry Bee

1 komentár :

  1. Haha! taktiež som si vzala minulého roku na dovolenku knihy a myslela som si, že bude čas aby som si ich prečítala:D ale veľmi som sa mýlila, čas vôbec nebol:D ale ty si určite väčšia knihomoľka ako ja, takže to určite dáš, hh
    Girl Who Is Obsessed | girlwhoisobsessed.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť

...